Jetzt kostenlos testen

Danach 9,95 € pro Monat. Jederzeit kündbar.

ODER
Im Warenkorb

Bist du Amazon Prime-Mitglied?

Audible 60 Tage kostenlos testen

    Inhaltsangabe

    Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.

    Het enige geluid in huis waren zijn voetstappen in de gang. Zodra hij het licht had aangeknipt, zag hij het bloedspoor over de vloer. Zijn hart begon te bonzen terwijl hij langs het bloed  naar de keuken sloop. 'Melissa?' Hij legde zijn oor tegen  de keukendeur.Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Nu is ze dood en vertoont haar gewurgde lichaam bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden - en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden. Is het Melissa's echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nóg iemand in het spel - iemand die Melissa al enige tijd in de gaten hield en die inmiddels zijn volgende slachtoffer in het vizier heeft?

    ©2020 Meulenhoff Boekerij B.V. Translated by Barbara Lampe (P)2021 Meulenhoff Boekerij B.V.

    Kritikerstimmen

    Een echte pageturner.
    -- Leidsch Dagblad

    Een pageturner met een finale die je je nagels kost.
    -- Libelle over Stil maar, boek van de maand juni

    Stil maar weet M.J. Arlidge en Robert Bryndza te evenaren. Zodra je de eerste zin leest, kun je het boek niet meer wegleggen.
    -- NBD Biblion

    Pageturner-spanning en uiteindelijk een finale die je je nagels kost. Deze nieuwe serie over detective Gina Harte is een aanrader voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza!
    -- Boekenleven.nl

    We kijken uit naar de volgende thriller met Gina Harte in de hoofdrol.
    -- Thrillzone.nl

    Das sagen andere Hörer zu Dit heb je verdiend. De perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?

    Bewertung

    Rezensionen - mit Klick auf einen der beiden Reiter können Sie die Quelle der Rezensionen bestimmen.

    Es gibt noch keine Rezensionen